Marsz w mrok

„Marsz w mrok” – premiera 16 października 2019 – Polski kryminał, pierwszy w serii!

„Marsz w Mrok” w sprzedaży już od 16 października 2019 roku!

Jest to książka kryminalna mojego autorstwa, pierwsza w planowanej serii kryminałów opowiadających o śledczych Julii Samarskiej i Danielu Delnerze. Kolejny dobry, polski kryminał (mam nadzieję).

Oficjalny opis znajduje się już na stronie, książka będzie dostępna we wszystkich większych księgarniach internetowych oraz stacjonarnych (przede wszystkim radzę jej szukać w sieci księgarń Świata Książki).

Zgodnie z planem, stworzona przeze mnie para detektywów co roku będzie prowadzić nowe śledztwo. Na ten moment stworzyłem outline następnych czterech części. Czy uda mi się napisać całą serię kryminałów? Czas pokaże, a w każdym razie na pewno rynek zweryfikuje plany. Polskie książki kryminalne rządzą się swoim własnym prawem, które dopiero poznaję (i nie chodzi mi tylko o jakość prozy).

Twórczość takich pisarzy jak Lehane, Ellroy, Block, Stark, Winslow, Crumley to dla mnie największe inspiracje, a więc są Państwo fanami amerykańskiej prozy kryminalnej to na pewno uznają Państwo moją książkę za dobry kryminał.

marsz w mrok - okładka - kryminał 2019